Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
KontaktProč si nechat tarot vyložit?

Tarot nám může pomoci najít řešení v situacích, kdy se potřebujeme rozhodnout, ale v našem nitru se neustále perou různé stránky naší osobnosti. Rádi bychom chtěli jedno, ale zároveň toužíme i po druhém. Neustále se mučíme otázkami a promýšlíme naší situaci ze všech možných stran. Víme, že když se zeptáme svých známých uslyšíme od nich odpovědi, které bychom klidně mohli říct za ně. Každý nám řekne jak by se zachoval v dané situaci on a my bychom vlastně mohli odpovědět za ně, protože víme, možná lépe než oni, co nám doporučí. Tudy tedy cesta nevede. Půjdu-li za někým , kdo je prudké povahy a nesnáší vysoké černovlasé muže, nejspíš mi na otázku, zda být trpělivý a tolerantní ve vztahu k vysokému černovovlasému muži odpoví, že problémy je třeba řešit rázně a pokud možno nevratně a navíc se dovíme, že všichni takovíto muži jsou v podstatě zločinci a pokud se tak zatím neprojevují, tak je to jen proto, že k tomu neměli dostatek příležitosti.
Budu-li hledat pomoc u karet, pak mám šanci v ideálním případě nejen nahlédnout problém z jiné strany, (mnohdy se tomuto pohledu usilovně bráníme, ať už vědomě, nebo podvědomě) ale také si ověřit prostřednictvím člověka, který karty vykládá, která z námi zvažovaných možností řešení je ta správná, respektive, jaké výsledky nabízí, pokud se pro ni rozhodnu. Pokud máte po výkladu karet jasno v tom, že řešení, které jste se dozvěděli souzní s Vaším nitrem, pak byl výklad proveden správně.
Pak již jen zbývá jediné postupovat vytrvale tak, jak jste se v danou chvíli rozhodli. Lidská vůle je bohužel velmi slabá a má sklony sklouzávat do škodlivých stereotypů, které má zažité. Proto můžeme hovořit o tom, že fatální věštby klasických kartářek jsou velmi často přesné. Není to dáno neměnnosti osudu, ale neměnnosti lidí. Pro lidi, kteří chtějí, aby je někdo zbavil zodpovědnosti za jejich osud, je takovýto výklad ideální.

Alarzach- tarot, astrologie, magie-banner

TOPlist
© 2006 Alarzach All Rights Reserved