Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
Kontakt
Návštěvní kniha


Tarot -  manuál k životu

 sobota 24.9.2011, Praha

sun

Seminář pro ty, kdo tuší, že tarotové karty nejsou jen cestou, jak nahlédnout do budoucnosti, ale hlavně jsou knihou moudrosti, ve které jsou dokonale popsány zákony a schémata, podle kterých funguje veškerý nám známý svět.


Tarotové karty nám ukazují možnosti a cesty, které si můžeme zvolit a zároveň nás připravují na zkoušky, kterými budeme muset na těchto cestách projít podrobně a přesně jako manuál, který nám byl na začátku věků předán spolu s darem existence.

Na sobotním semináři se seznámíme s těmito cestami a principy, a co je nejdůležitější, naučíme se je aplikovat ve svém životě v souladu se svou přirozeností tak, abychom procházeli životem bez zbytečných trápení a neúspěchů .

Každý účastník semináře obdrží svůj osobní diagram živlových dispozic vytvořený podle data narození.
Tento diagram Vám otevře cestu k poznání nejen sebe sama, ale hlavně k pochopení příčin úspěchů a neúspěchů ve vašem životě.

Tarot ve spojení s Kabalou a ostatními esoterními vědami nám totiž umožňuje poznat principy a zákony na nichž je postaven náš svět a dění v něm.

Dozvíte se mnoho dosud nezveřejněných skutečností, které Vám pomohou chápat významy karet v širokých souvislostech a nacházet souvislosti, které jsou ostatním lidem skryty. Díky tomu budete umět jasně rozeznávat běh událostí kolem Vás a získáte tím schopnost předvídat, jak se budou věci vyvíjet. Snáz poznáte vlastnosti lidí, které budete potkávat a obecně lze říct, že Vás v dalším životě jen tak něco nepřekvapí, ba naopak naučíte se proplouvat rozbouřenými vodami života jako zkušený lodivod tak, že vždy dorazíte k vytýčenému cíli.

Nakonec se zaměříme na "magii" s tarotovými kartami. Nejde ovšem o nic tajemného a už vůbec ne magického. Tarotové karty a jejich obrazy korespondují s našim podvědomím a tedy umožňují pracovat na našich podvědomých myšlenkových programech tak přirozeně a účinně, jak je to jen možné. Způsobů, jak lze tuto práci s podvědomím realizovat je několik, v sobotu se stručně seznámíme s těmi nejúčinnějšími. Jejich účinnost je přímo ohromující, ověřená praxí.

Davinci-vuz

Seminář není vhodný pro naprosté začátečníky, dal by se specifikovat jako jakási nástavba, nebo pokračovací škola tarotu. Seminář je koncipován tak, abyste ihned po jeho absolvování uměli principy použití tarotu aplikovat ve svém životě a zaznamenali pozitivní změny tímto způsobené.

Pokud Vás seminář zaujal a chcete se jej zúčastnit, použijte formulář na této stránce. Nezapomeňte však uvést, že máte zájem o této seminář a uveďte prosím své datum narození, abych pro Vás mohl připravit osobní tabulku živlových dispozic a zaslat Vám číslo účtu a pokyny pro zaplacení zálohy.

Věnujte prosím pozornost vyplnění Vaší e. mailové adresy, pokud ji napíšete špatně, nebudu Vám moci Vaši účast potvrdit.

Cena semináře je 7oo Kč, vzhledem k tomu, že na semináři obdržíte studijní materiály a osobní tabulku živlů, je nutné složit zálohu ve výši 200 Kč. Číslo účtu a podrobnosti o platbě Vám zašlu obratem po přijetí Vaší přihlášky.


Do vzkazu v tomto formuláři uveďte prosím, že máte zájem o seminář Tarot- manuál k životu. Formulář požívám pro všechny akce stejný.
Věnujte pozornost správnému vyplnění své e-mailové adresy, pokud ji napišete špatně, nebudu Vám moci odpovědět.Informujte mě prosím o provedené platbě a použitém var. symbolu. Nejen že vše urychlíte, obdržíte potvrzení  o rezervaci místa na kurzu a navíc mě ušetříte zdlouhavé  detektivní práce s přiřazováním plateb k objednávkám.

Místo konání:  
 Posluchárna firmy Mavo , Křemencova 10 (3. patro), Praha 1.
(pozor, kdo jste navštěvovali kurzy Na poříčí, jedná se novou adresu)

Začátek : sobota 24.9.2011 v 10:00 hod  přestávka na oběd od 13:00 do 14:00 hod
Předpokládaný konec: sobota  24.9.2011  v 18:00 hodin

-

Počet míst je omezen!!! (max. 12 účastníků)
Autor a lektor:
Jirka Ciahotný - Alarzach   

TOPlist© 2006 Alarzach All Rights Reserved