Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
Kontakt
Návštěvní kniha

Jak poznat dobrého kartáře, či astrologa


Protože na tyto stránky chodí lidé , kteří již mají nějaké zkušenosti s výběrem kartáře, tak i lidé, kteří nevědí, jak rozeznat v množství kartářů, astrologů a ostatních poradců z oblasti duchovna, komu se mohou bez obav svěřit do péče a komu se raději vyhnout, sepsal jsem několik bodů, podle kterých byste mohli rozlišit, kdo si Vaši důvěru zaslouží a kdo ne.

Ilestrace-vestec
 

 Co by Vás mělo varovat:


1) osoba inzerující tyto služby nikde na svých stránkách nezveřejní své jméno, maximálně tam najdete křestní jméno, nebo nějaké"umělecké" jméno. Co vede toho člověka, aby tajil svou identitu? Stydí se za svou práci? Nebo to dělá proto, aby, až se rozkřikne, že paní XXX z B je pěkná kráva, změnila svůj umělecký pseudonym na YYY z B a dál hledala naivní dušičky které využijí jejich služeb?

2) nikde se nedozvíte, kromě sazby za výklad žádné další informace o tom, co za své peníze dostanete, nikde nenajdete žádné články ani příspěvky do diskuzí od této osoby, podle které byste si mohli udělat obrázek o tom, jak svou práci dělá.

3) Cena, za kterou je výklad prováděn není až tak rozhodující, ale mělo by vás hodně varovat slůvko "zdarma" Proč má někdo potřebu zdarma pomáhat někomu jinému? Není za tím touha lidmi manipulovat? Nebo mesiášský komplex? Nebo kompenzace nějakého mindráku? Nebo ještě něco horšího- sekta, duševní vampyrismus? Něco jiného jsou online věštírny, kdy vám padnou náhodné karty a vy si přečtete odpověď.... Taky jednu takovou provozuji na svých stránkách, ale to je o strojovém kódu, obrázcích a popisu. I když i tento výklad vám může hodně pomoci, je to pořád jen taková hra, pokud jde opravdu do tuhého, výklad sám na sebe nefunguje nikomu. Každý z lidí, který se kartami profesionálně zabývá využívá služeb jiného profesionála..

4)Pokud už k podobnému člověku přijdete, zamyslete se, jestli to, co vám říká nějak rezonuje s tím, co máte ve svém srdci... teď nemyslím jestli vám je to příjemné, zkrátka ty odpovědi jsou ve vás, kartář vám je jen pomáhá najít a problémy pojmenovat.

5) To je trošku ožehavé téma, ale nemohu se mu vyhnout. podotýkám že je to můj názor a mohu se mýlit.. Opravdu si myslíte, že vám 19- letá slečna , nebo mladík může poradit v oblastech života, které přece jen vyžadují nějakou životní zkušenost? Teď to vypadá, že využívám svého věku, ale když jsem v roce 1990 s kartami začínal, bylo mi 27 let a do 35 jsem neměl odvahu to prezentovat veřejně, protože jsem si byl vědom, že se mám ještě mnoho učit a mnoho prožít.

6) Když někdo tvrdí, že jeho karty VŽDY vycházejí přesně a bezchybně i v dlouhodobých předpovědích, lže, až se mu od huby práší...Každý seriózní kartář vám přizná, že se může v něčem mýlit a dokonce, že existují osoby, které mu nesednou a nevyloží jim, ani kdyby nabízely milióny a ani si od nich žádné peníze nevezme.

7) Oblíbené zaklínadlo- mí klienti se vracejí. Ano, občas každý může potřebovat radu a pomoc i opakovaně, ale kartář je něco jako lékař... Myslíte, že je lepší lékař, který nemocného vyléčí, takže už k němu nemusí chodit, nebo ten, který léčí, léčí,léčí a nemoc pořád vyžaduje další léčbu? Některá nemoc opravdu potřebuje více návštěv, ale bohužel se často setkávám s budováním psychické závislosti mezi kartáři a jejich klienty... je to přece tak lákavé, zajistit si pravidelný příjem. Znám kartáře, kterým jejich klienti volají denně, s každou prkotinou. To už je něco nezdravého. Když potřebujete pomoc jednou za dva-tři měsíce, dá se to pochopit,ale chtít, aby za vás někdo rozhodoval každý den? To je na léčení.

8) to že někdo má s nějakým kartářem horší zkušenost, nemusí ještě znamenat, že vám stejný člověk nepomůže a naopak. Někdy dokonce může být i chyba na straně tazatele. Když jdete na výklad s nedůvěrou, nebo snad dokonce chcete kartáře zmást, abyste si vyzkoušeli, jak je dobrý, může se to obrátit proti vám. karty se nenapojí a vy se dozvíte prd.(Naštěstí mě takoví klienti nenavštěvují)


Doufám, že Vám tyto body pomohou při orientaci v nepřeberném množství kartářů , astrologů a jiných poradců.banner

TOPlist


© 2006 Alarzach All Rights Reserved