Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
KontaktMagie vody

 

Některé magické postupy jsou ve své podstatě velmi prosté, přičemž jejich působení je nesmírně účinné. Jeden z účinných rituálů využívajících ke svému úspěchu jednoduché principy je programování vody. Voda je v esoterních systémech spojována s hlubokou dědičnou moudrostí, láskou a duchovními pravdami. Voda má několik velice zajímavých vlastností, které se nabízejí k tomu, abychom je využili- mimo jiné umí přijímat a přenášet informace ze svého okolí. Tělo člověka je tvořeno ze 70% vodou Na základě těchto faktů vznikl tento rituál.Vhodná doba pro programování vody je ráno po probuzení a večer před spaním. Pokud rituál budeme opakovat ještě v průběhu dne, nic tím nepokazíme, spíš naopak.

 Budeme potřebovat sklenici, pokud možno čirou, bez obrázků, do které nalijeme čistou pitnou vodu, kousek papíru a tužku. Na papír napíšeme naše přání, nebo ještě lépe nakreslíme jednoduchý symbol, který je symbolizuje. Důležitá je forma, jakou svá přání formulujeme. Aktivovaná voda, kterou později vypijeme roznese informace, které jsme do ni vložili ke každé buňce našeho těla. Z toho je zřejmé, že nepůsobí na věci mimo nás. To znamená, že pokud si například přejeme získat lepší práci, je důležité toto přání formulovat přibližně takto: tento nápoj mi přináší schopnosti, které mi pomohou najít lepší zaměstnání, dává mi odvahu a sílu, pomůže me intuici najít tu nejlepší nabídku a přináší mi moudrost a schopnosti úspěšně zvládnout přijímací pohovory.  Podobně postupujeme v jakémkoliv jiném případě.

Alarzach- tarot, astrologie, magie-banner

Nesmíme zapomenout, že toto kouzlo není zaměřeno ven, ale dovnitř. Tzn, že působíme nejprve sami na sebe.Tak, jak se mění naše vnímání světa, mění se i svět sám.. Samotné provedení vypadá takto: na papírek, na který jsme si nakreslili symbol charakterizující naše přání, nebo jej vypsali postavíme sklenici s vodou, poté  k ní ze dvou stran přiložíme dlaně tak, jako bychom ji chtěli chránit a zahřívat. Soustředíme se na to, co chceme, aby bylo naprogramováno do vody a takto soustředění vydržíme po dobu, po jakou nám nebude dělat potíž soustředění udržet stačí cca 40 sekund až 5 min. Délka není ani tak důležitá, jako spíš síla vaší myšlenky a Vaše soustředění. Po ukončení programování vodu vypijte. Představujte si, jak se rozlévá po vašem těle a přenáší s sebou sílu, kterou jste do ní vložili.  Budete-li  tento postup opakovat pravidelně po několik dní, budete sami překvapeni, jak funguje.


Magi-vody-foto

© 2006 Alarzach All Rights Reserved