Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
KontaktCo se můžeme dozvědět z astrologického rozboru?

Astrologie je v první ředě výjimečným nástrojem k poznání psychologického profilu osobnosti. Grafický diagram dokáže vykreslit velmi přesně dispozice a omezení, které nám byly takříkajíc dány do vínku. Pozitivní je to, že pokud se týká výkladu horoskopu vycházejícího z data narození, nejsou mezi různými astrologickými školami četné zásadní rozepře jako u jiných oborů, kterými se astrologie zabývá.  Poměrně poklidná jednota však končí, jakmile se začnou astrologové bavit a konkrétní manifestaci těchto dispozic do konkrétního životního osudu. Ještě vetší zmatky nastanou, chceme- li pomocí astrologie vědět odpovědi na otázky co, kdy, kde, jak. I když metod, jak dojít ke kýženým výsledkům je několik, nebo možná právě proto, je v těchto otázkách míra zapojení osobní intuice astrologa velmi vysoká a dovolím si říct, že je stejná jako u jiných metod čtení z knihy osudu.

Astrologické rozbory vyhotovené pro datum narození se díky své poměrně velké přesnosti využívají všude ve světě jako doplňkový zdroj informací například ve firmách při přijímání uchazečů o zaměstnání, při práci s lidmi, kteří mají problémy s komunikací a uplatněním se ve společnosti, velice populární jsou horoskopy, které informují rodiče o úskalích výchovy dětí a umožňují rozvíjet jejich vrozené dispozice.

Dalším oborem, kdy lze astrologie využít, je stanovení vhodného okamžiku k zahájení určitých činnosti. Můžeme zjistit "zda jsou nám hvězdy nakloněny" Princip je stejný, jako při práci s tarotem- symboly na obloze nám naznačuji kvalitu okamžiku" Výhodou je, že se můžeme pomocí vědy jakoby přesunout v čase a získat diagram této kvality času. Podotýkám, že znalost kvality času ještě nezaručuje jistotu úspěchu. Jen zvyšuje předpoklady úspěšného zakončení.

Znalost svého osobního diagramu zvyšuje šance, že se člověk dokáže vypořádat s "nepřízní osudu" tedy s vrozenými vlastnostmi, které mohou přinést nepříjemné následky ještě dříve, než se stačí naplno rozvinout a projevit svou destruktivní sílu.
© 2006 Alarzach All Rights Reserved