Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
Kontakt

  TOPlist
Detailní tranzitní horoskop na období 365 dní

Detailní personální horoskop za neuvěřitelně nízkou cenu 200 Kč !

Na internetu najdete nabídky na vypracování horoskopu minimálně od částky 1000 Kč. Jejich poskytovatelé se dušují, že vypracování horoskopu je nesmírně časově i technicky náročné. To je zajisté pravda, ovšem troufám si tvrdit, že v drtivé většině případů takovýto astrolog, či astroložka v lepším případě upraví některé fráze ve výkladu pořízením strojově a v těch horších případech obdržíte výsledek práce počítačového programu. Pokud by totiž astrolog měl opravdu hodnotit jednotlivé aspekty a vlivy, detailně studovat všechny souvislosti a napsat často udávaných 60-100 stran textu formátu A4, výsledná částka za takovýto horoskop by se pohybovala minimálněněkde kolem 5000 Kč.

Protože mě takovéto podnikání, kdy někteří mí kolegové a kolegyně vydávají práci softwaru za své vlastní dílo a tímto způsobem šidí své zákazníky docela štve, rozhodl jsem se nabízet horoskopy zpracované počitačovým programem za cenu, která opravdu odpovídá vynaložené námaze, strávenému času, nákladům na pořízení software a  opotřebení techniky včetně přiměřeného zisku.

Co všechno obdržíte za cenu jednoho nedělního oběda v průměrné restauraci?

Nativní horoskop: Přesný obraz hvězdné oblohy v okamžiku Vašeho narození. Tento horoskop určuje naši povahu, vlastnosti a v hrubých rysech nastíňuje náš život. Budete přesně vědět, v jakém znamení jste se narodili, kde jsou ve Vašem horoskopu umístěny všechny planety a co to pro Vás znamená.
Horoskop pro 365 dní následujících po výkladu. Zde se detailně dozvíte, kdy budou jaké planety ovlivňovat svým postavením Vaše životy.

Tento horoskop není korigován ani vyhodnocován astrologem , přesto je tisícinásobně přesnější, nežli souhrnné horoskopy vypracované podle slunečního znamení, protože zahrnují VŠECHNY vaše planety a tedy všechny vlivy, které se ve Vašem životě projeví.

Jednoznačně je to pro Vás lepší investice, než zakoupení souhrnných horoskopů, které vycházejí v mnoha vydavatelstvích vždy koncem roku, nebo nakupování různých periodik, abyste se dozvěděli, co Vás podle autorů těchhto horoskopů čeká.

Někteří z Vás možná zjistí, že výklad vytvořený stejným programem, jaký používám já zakoupili za několikanásobně vyšší cenu jako výklad vypracovaný astrologem.

Na to, jak horoskop, který obdržíte , bude vypadat se můžete podívat zde.

K tomu, abych Vám mohl tento výklad vypracovat je zapotřebí vyplnit níže uvedený formulář a zmáčknout tlačítko odeslat. Pokud se Vám objeví potvrzení o úspěšném odeslání, očekávajte nejpozději do 3 dní e-mail, ve kterém Vám zašlu bankovní spojení ( zákazníci ze slovenska mohou platit na účet u banky na Slovensku, takže neplatí žádné poplatky za mezinárodní bankovní převod) a variabilní symbol platby.( Tyto údaje zpravidla odesílám do 24 hodin, třídenní lhúta je zde uvedena pro mimořádné okolnosti)

Po zaplacení výkladu dle instrukcí, které obdržíte v e- mailu obdržíte horoskop do 5 dní (pracovních) od připsání Vámi zaplacené částky na můj účet. Celý proces můžete výrazně urychlit, pokud mi po zaplacení přepošlete potvrzení od vaší banky o provedené platbě.