Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
Kontakt


Konec světa 21.12. 2012Tak jak se toto datum blíží, stále více lidí se zabývá koncem světa, nebo v poslední době stále častěji,  jakousi transformací, či přelomem který by v této době měl nastat. Já osobně si myslím, že k ničemu takovému nedojde. Rok 2012, bude úplně stejně důležitým rokem jako všechna ta léta před ním a po něm.
Hlupák se 22. 12. 2012 neprobudí o mnoho chytřejší, než šel večer spát, zloděj se bude chystat k další zlodějně, stejně jako včera, požitkář si bude, stejně jako včera, užívat života, jen chudák esoterik si bude muset nějak poradit s tím, že datem, ke kterému směřoval své obavy nebo naděje se nic nezmění…Co asi udělá?
Uvědomí si, že zde bohužel není žádná zázračná síla, která by vyřešila všechny problémy a strasti světa, dojde mu, že on sám je stvořitelem a zároveň i ničitelem svého světa, nebo si stanoví další datum ?

Jistě tušíte že druhá varianta je správně.
Je s podivem, kolik takovýchto proroctví již v minulosti bylo překonáno a přesto existuje stále velká skupina lidí, kteří takovýmto nesmyslům věří. (i když pravda, dají se na tom vydělat hezké peníze)

Mimochodem , pokud  jste alespoň minimálně inteligentní, pak stačí, pokud víte, jak Mayský kalendář vypadá . Je to kotouč, na kterém jsou do kruhu umístěny symboly.


Ukažte mi někdo  začátek a konec na kružnici.

kalendář

PS.: Představte si, že zítra přijde konec světa. Co byste ještě chtěli stihnout? Co byste chtěli udělat?
A proč to neděláte??


Každá vteřina je poslední a zároveň první.


Alarzach


TOPlist

© 2006 Alarzach All Rights Reserved