Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
Kontakt
Návštěvní kniha
Poděkování
Většina mých kolegů se prezentuje dopisy od svých spokojených zákazníků. Co na tom, že jistá část z nich je falešná a většinou si je píšou sami.. Mohl bych to dělat také, těch pravých dopisu s díky mám dost a těch vymyšlených a vlastnoručně napsaných si můžu vyrobit ještě více.
Ale protože jsem sám sebou a má cesta je originální a jedinečná, nedělám věci, které dělají ostatní. Nepíšu o sobě, že jsem nejlepší , nesdílím rozkošné andílky a neslibuji kouzelné řešení všech problémů, aniž byste pro ně museli hnout prstem. Nenabízím výklady zadarmo, ani nemám hodinovou sazbu jako několik špičkových advokátů, lékařů, programátorů v této zemi, protože tím chci vyvolat dojem velké vytíženosti, popularity a úspěchu.

Proto dnes chci udělat jednu věc, která v této branži není úplně obvyklá. Chci poděkovat mým klientům, respektive za mé klienty.

Děkuji Vám, že jste si z obrovské nabídky vybrali právě mě. Mnoho z Vás během let, kdy se známe udělalo obrovský kus práce na sobě, jsem rád že jsem byl jedním z faktorů, které k této proměně vedly. Děkuji za to, že mé služby vyhledávají lidé, kterým opravdu mohu pomoct. Děkuji Vám za to, že při rozhovorech s Vámi si uvědomuji chyby, které dělám i já sám a díky tomuto uvědomění je dokážu napravit a navíc tuhle zkušenost předávám dál.

Děkuji za to, že si před Vámi nemusím nasazovat masku osvíceného všeznalého mistra, že si nemusím hrát na něco co nejsem... Jsem rád že nemusím používat prázdná (vyprázdněná) slova jako láska, světlo, pravda a přesto si Vás stále více uvědomuje, že mám co nabídnout.

Děkuji za to, že nemusím donekonečna sdílet své vlastní příspěvky - upoutávky na služby a akce, aby na ně někdo přišel....


Vám všem děkuji a těším se na další setkávání.Děkuji
TOPlist

© 2006 Alarzach All Rights Reserved