Alarzach- stránky o tarotu, astrologii a magii

Novinky
Tarot
Poradna
Astrologie
Magie
Gumoví medvídci
Články
Spolupráce
Služby
KontaktJakou perspektivu má vztah se ženatým mužem?

Milé návštěvnice a návštěvníci těchto stránek. Mnoho dotazů, se kterými se denně setkávám, se týká problematického vztahu, kdy se žena seznámí s mužem, který je ženatý. Ponechme nyní stranou to, že jen velmi málo mužů je natolik férových ve vztahu k ženám, aby dokázalo říct, že z jejich strany jde jen o spestření sexuálního života a nezávaznou zábavu a velmi málo žen je ochotno takový vztah akceptovat. Většinou sami sebe muži líčí jako těžce frustrované z neúspšného manželství, zatímco ona dáma je jedinou, která jim dokonale rozumí a kterou by mohli opravdu milovat celým svým upřímným a věrným srdcem.

K organizaci této ankety mě přivedlo to, že s železnou pravidelností při výkladu vychází docela jednoznačný vzorec vývoje těchto vztahů, tedy že nemají vyhlídku na šťastné zakončení. Pokud výsledky těchto výkladů konfrontuji s tím, jak to pak většinou opravdu dopadne v reálném životě, neradostné konce těchto love- story mě utvrzují v názoru, že v těchto případech se zkrátka šťastné konce skoro vůbec nekonají. Odtud už je jen krůček k myšlence uspořádat průzkum, na základě kterého by si ženy, které uvažují o takovémto vztahu mohly udělat bilanci, jak velkou naději na úspěch mají. Samozřejmě, stále zde bude skupina žen, které zkrátka budou pokoušet štěstí, i když budou znát poměr pravděpodobností, stejně jako existují lidé, kteří dokáží prohrát celé své jmění na automatech. Stejně tak budou i nadále existovat ženy, které se spokojí s se svou rolí věčné utajované milenky. Jde mi jen o to, sesbírat materiál, který by umožnil těm ženám, které pod tíhou lásky ještě zcela neztratily rozum, udělat si jasno a ušetřil je zbytečných trápení spojených s nenaplnitelnými nadějemi. Myslím si, že je zbytečné trpět jen kvůli neznalosti, i když v tomhle případě jsem možná sám proti sobě, protože ubyde nešťastnic, které budou potřebovat mou práci s tarotem :-)

Tak Vás všechny chci poprosit, abyste hlasovali v této anketě. Nejenže tím pomůžete ostatním, ale také nevíte, jestli někdy nebudete sami, nebo někdo z Vašich blízkých v situaci, kdy Vám právě výsledky tohoto průzkumu pomohou zachovat si chladnou hlavu a ušetřit si zbytečné trápení.

Všem, kteří hlasovali mnohokrát děkuji.

Jirkabanner© 2006 Alarzach All Rights Reserved